Oferta pracy

Doradca Klienta

Zadania

  • obsługa klientów sklepów internetowych (doradztwo, wyliczanie ofert),
  • podtrzymywanie stałej relacji z obecnymi klientami firmy,
  • logistyka (zamawianie u dostawców, wystawianie faktur, realizacja zamówień),
  • wsparcie dla działu handlowego (realizacja zamówień, obsługa zamówień publicznych),
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej,
  • kontakty telefoniczne w celu przypomnienia o zakończonej licencji.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i duża kreatywność w działaniu,
  • zdolności analityczne,
  • chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
  • wysoki poziom komunikatywności.

Znajomość branży IT nie jest wymagana.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godz. 08-16 lub 09-17),
  • atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + prowizja od osiąganych wyników),
  • dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy,
  • pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego,
  • imprezy integracyjne,
  • pakiet sportowy OK System,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV na adres praca@miecznet.pl. W treści maila napisz krótko, dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Jesteś zainteresowany produktami. Skontaktuj się z nami!