Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Zadania

  • pozyskiwanie klientów biznesowych przez telefon (badanie potrzeb klientów i oferowanie optymalnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci),
  • pozyskiwanie i stała obsługa klientów hurtowych (doradztwo, wyliczanie ofert),
  • obsługa klientów biznesowych naszych sklepów internetowych,
  • podtrzymywanie stałej relacji z obecnymi klientami firmy.

Wymagania

  • samodzielność i ogromna determinacja w dążeniu do celu,
  • kreatywność,
  • chęci do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji,
  • wysoki poziom komunikatywności,
  • uzdolnień w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Znajomość IT nie jest wymagana. Oferujemy pełne wprowadzenie do branży IT poprzez sprawdzony system szkoleń informatycznych, produktowych oraz szkoleń z zakresu obsługi klienta.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godz. 08-16 lub 09-17) na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała + prowizja od osiąganych wyników),
  • dostęp do wszystkich narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy,
  • pracę w młodym zespole w fantastycznej atmosferze,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji (szkolenia produktowe oraz z negocjacji handlowych) i rozwoju osobistego,
  • imprezy integracyjne,
  • pakiet sportowy OK System,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowała Cię nasza oferta? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV na adres praca@miecznet.pl. W treści maila napisz krótko, dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Jesteś zainteresowany produktami. Skontaktuj się z nami!