DESLOCK+ PRO

 

 

Rozwiązanie oferuje zestaw prostych i intuicyjnych, a jednocześnie niezwykle skutecznych narzędzi do ochrony danych – zarówno lokalnie, jak i podczas ich przesyłania lub przenoszenia. Zaawansowana autorska technologia sprawia, że oprogramowanie spełnia szereg rygorystycznych standardów oraz wytycznych, wymaganych przez organizacje rządowe.

Kompletne rozwiązanie do pełnego szyfrowanie danych

Każda organizacja gromadzi w mniejszym lub większym stopniu informacje, które z uwagi na swój charakter, powinny być objęte szczególną ochroną. Konsekwencje ewentualnego wycieku takich danych mogą wiązać się nie tylko z ujawnieniem poufnych informacji firmowych, ale również z utratą zaufania oraz reputacji wśród kontrahentów i klientów firmy. Co więcej, wciąż stosunkowo niewiele organizacji zdaje sobie sprawę z obowiązku stosowania środków ochrony kryptograficznej na firmowych komputerach przenośnych, o czym informuje Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2014 roku.
DESlock+ Pro kompleksowo chroni wszelkie dane firmowe, oferując możliwość pełnego szyfrowania dysków oraz nośników wymiennych. Dzięki wykorzystaniu DESlock+ Enterprise Server, wymiana zaszyfrowanych plików, folderów oraz wiadomości email między pracownikami przebiega sprawnie i bezpiecznie - niezależnie od lokalizacji, w której się znajdują.

Zarządzaj użytkownikami i stacjami roboczymi

Decydując się na rozwiązanie DESlock+, otrzymujesz jedno z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych narzędzi do zarządzania zaszyfrowanymi środowiskami.
DESlock+ Enterprise Server jest w stanie zarządzać użytkownikami i stacjami roboczymi zarówno niezależnie, jak i w konfiguracjach wielostanowiskowych. Wstępne wdrożenie, aktualizacje oraz bieżący status – wszystko to dostępne jest za pośrednictwem firmowej sieci LAN lub poprzez chmurę, przez co implementacja rozwiązania na kolejnych urządzeniach jest niezwykle prosta i szybka.

 

Kluczowe funkcje:

Szyfrowanie całej powierzchni dysku - Szybka i transparentna autoryzacja w fazie pre-boot.
Szyfrowanie dysków wymiennych - Szyfrowanie nośników wymiennych w oparciu o konkretne polityki tworzone w konsoli centralnego zarządzania.
Deslock+Go – szyfrowanie nośników wymiennych - Dostęp do zaszyfrowanych danych na stacjach bez zainstalowanego programu Deslock.
Szyfrowanie plików i folderów - Dodatkowa ochrona wrażliwych danych.
Szyfrowanie poczty i załączników (wtyczka dla MS Outlook) - Przesyłanie zaszyfrowanych wiadomości wraz z załącznikami przy użyciu programu MS Outlook.
Szyfrowanie tekstu oraz schowka - Szyfrowanie tekstu całych dokumentów lub ich dowolnej części.
➜ Dyski wirtualne i skompresowane archiwa - Tworzenie dodatkowo zaszyfrowanych woluminów oraz archiwów samorozpakowujących.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies