SaaS Email Protection & Continuity

SaaS Email Protection & Continuity

 

Zaawansowany filtr poczty

Zdalne blokowanie spamu, prób wyłudzenia informacji, wirusów, robaków oraz nieodpowiedniej zawartości wiadomości e-mail zanim te zagrożenia dotrą do Twojej sieci. Blokowanie nieautoryzowanego rozpowszechniania zastrzeżonych informacji dzięki filtrowaniu wiadomości wychodzących.

 

W przypadku planowanego lub nieplanowanego przestoju usługa uaktywnia dostęp do poczty elektronicznej poprzez sieć Web oraz umożliwia zarządzanie pocztą i korzystanie z niej. Nie trzeba kupować żadnego sprzętu, instalować jakiegokolwiek oprogramowania, ani wykonywać żadnych czynności serwisowych.

Blokowanie spamu

Blokuje 99 procent spamu oraz umieszcza go w zewnętrznej kwarantannie, umożliwiając jego obsługę w dowolnej chwili.

Skanowanie wirusów i robaków

Zastrzeżona technologia wykrywania robaków WormTraq® umożliwia rozpoznawanie i przechwytywanie masowo wysyłanych robaków w ramach tzw. ataków godziny zerowej przed ich przedostaniem się do sieci korporacyjnej lub jej opuszczeniem.

Ochrona przed fałszerstwami

 • Reguły antyspamowe automatycznie chronią firmy przed fałszerstwami i próbami wyłudzenia informacji.
 • Filtrowanie zawartości oraz załączników
 • Konfigurowalne zasady umożliwiają blokowanie niepożądanej, nieodpowiedniej i szkodliwej zawartości w treści wiadomości e-mail oraz w załącznikach zanim trafią do Twojej sieci lub ją opuszczą.
 • Ochrona przed atakami na pocztę elektroniczną
 • Maskowanie serwerów poczty elektronicznej przed publicznym Internetem, blokowanie ataków typu DoS (odmowa usługi) oraz innych ataków opartych na protokole SMTP.

 

Bezpieczeństwo oparte na reputacji

 • Wykorzystuje analizę globalnej reputacji w usłudze TrustedSource™, aby eliminować zagrożenia z chwilą ich pojawienia się.
 • Filtrowanie wiadomości wychodzących
 • Ochrona zastrzeżonych informacji przed ich wycieknięciem

Przywracanie usług poczty elektronicznej

Usługa Fail Safe Service jest włączana automatycznie za każdym razem, gdy nie można nawiązać połączenia z serwerem lub serwerami poczty elektronicznej z uwagi na zaplanowane lub niezaplanowane przestoje i obejmuje przechowywanie wiadomości e-mail przez okres pięciu kolejnych dni.

Ciągłość działalności biznesowej

W przypadku planowanego lub nieplanowanego przestoju można korzystać z naszego bezpiecznego, łatwego w użyciu interfejsu sieci Web w celu wysyłania i odbierania wiadomości, przeszukiwania i pobierania przechowywanych wiadomości oraz zarządzanie wiadomościami umieszczonymi w kwarantannach. Wiadomości wysłane i odebrane w trakcie przestoju są inteligentnie synchronizowane po przywróceniu działania serwerów poczty elektronicznej.

Sieciowa ochrona poczty elektronicznej

Blokowanie spamu, wirusów, robaków oraz zagrożeń związanych z wyłudzaniem informacji na zewnątrz sieci.

Zwiększona wydajność pracy

Automatyczne blokowanie ponad 99 procent całego spamu oznacza, że pracownicy poświęcają mniej czasu na czyszczeniu skrzynek z niepożądanych wiadomości e-mail.

Przywracanie usług

 • Pozwala uniknąć przerwy w działaniu poczty elektronicznej w przypadku niedostępności serwera lub serwerów poczty elektronicznej.
 • Niski koszt i prostota zarządzania
 • Nie trzeba kupować żadnego sprzętu, instalować jakiegokolwiek oprogramowania, przeprowadzać żadnych szkoleń. Zasady tworzy się prosto i równie prosto nimi zarządza.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies