SaaS Endpoint & Email Protection

SaaS Endpoint & Email Protection

 

Zapora bezpieczeństwa dla stacji roboczych Twojej firmy

Zapora na poziomie stacji roboczej, ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, a ponadto: możliwość blokowania witryn sieci Web i filtrowania zawartości, oraz usługa zabezpieczeń poczty elektronicznej. Można korzystać również z automatycznych aktualizacji oraz portalu internetowego umożliwiającego zarządzanie, który jest udostępniany przez firmę McAfee — nie ma więc potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu ani oprogramowania.

 

Usługa zabezpieczeń poczty elektronicznej

Wiadomości e-mail są kierowane przez serwery firmy McAfee, gdzie są skanowane przed dostarczeniem do skrzynek odbiorczych użytkowników. Wykryte zagrożenia są poddawane kwarantannie lub usuwane.

Blokowanie witryn internetowych i filtrowanie zawartości

  • Blokowanie witryn internetowych na podstawie ocen programu McAfee SiteAdvisor i filtrowanie zawartości niepożądanej na podstawie konfigurowalnych zasad.
  • Ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym
  • Aktywne wykrywanie i blokowanie wirusów, oprogramowania szpiegującego i reklamowego oraz innych potencjalnie niepożądanych programów zanim zdołają się zainstalować i naruszyć bezpieczeństwo stacji roboczych, laptopów i serwerów.

Zapora na poziomie stacji roboczej

Zabezpieczanie stacji roboczych za pomocą zintegrowanej zapory, blokowanie niepożądanych połączeń przychodzących lub wychodzących z komputerów, ochrona firmy przed hakerami i złodziejami tożsamości.

Bezpieczne wyszukiwanie

Włączenie ochrony zapewnianej przez program McAfee SiteAdvisor® na komputerach wszystkich użytkowników pozwala zabezpieczyć ich przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Podczas przeglądania lub wyszukiwania stron internetowych przez pracowników oznaczone kolorami oceny bezpieczeństwa programu SiteAdvisor ostrzegają ich przed potencjalnie szkodliwymi witrynami, zanim klikną adres URL.

 

Niższy koszt eksploatacji

Dzięki udostępnianej przez nas infrastrukturze zarządzania Security-as-a-Service (SaaS) nie ma potrzeby zatrudniania informatyków specjalnie do utrzymywania poziomu bezpieczeństwa, ani kupowania dodatkowego oprogramowania, sprzętu lub wsparcia technicznego do zarządzania zabezpieczeniami.

Wszechstronna ochrona

Ochrona stacji roboczych i poczty elektronicznej, blokowanie wirusów, oprogramowania szpiegującego, spamu, ataków typu „phishing” i ataków hakerów, bezpieczne przeglądanie witryn internetowych dzięki technologii SiteAdvisor — to wszystko w jednym, zintegrowanym rozwiązaniu.

Uproszczone zarządzanie

Scentralizowane instalowanie, konfigurowanie, raportowanie, aktualizowanie i zarządzanie grupami za pomocą łatwo dostępnej internetowej konsoli SecurityCenter.

Szybkie wdrożenie

Bez względu na lokalizację użytkowników wystarczy wysłać im wiadomość e-mail z dostosowanym łączem instalacyjnym w celu przeprowadzenia szybkiego wdrożenia przez Internet, co pozwala użytkownikom na podłączenie się i korzystanie z ochrony. Dostępne są również dodatkowe opcje instalacji: typu „push” oraz bez udziału użytkownika.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies