McAfee Endpoint Protection Suite

McAfee Endpoint Protection Suite

 

Kompletny pakiet bezpieczeństwa

Ochrona komputerów z systemem Windows przed zaawansowanymi możliwościami szkodliwego oprogramowania i niezatwierdzonymi urządzeniami.

 

Pakiet Endpoint Protection Suite oferuje podstawowe zabezpieczenia, które łączą kontrolę urządzeń, ochronę przed zagrożeniami płynącymi z poczty elektronicznej i sieci Web. Jest to zintegrowane rozwiązanie, które nadaje się idealnie do ochrony tradycyjnych stacji roboczych oraz innych komputerów stacjonarnych, które w ograniczonym stopniu są narażone na zagrożenia płynące z Internetu.

Funkcje

  • Włącz kompleksową ochronę przed zagrożeniami internetowymi
  • Wymusza zgodność i zmniejsza ryzyko związane z przeglądaniem sieci Web przez ostrzeganie użytkowników o szkodliwych witrynach przed ich odwiedzeniem.
  • Ochrona serwerów poczty elektronicznej
  • Przechwytywanie szkodliwego oprogramowania i spamu zanim dotrze do skrzynki pocztowej użytkownika.
  • Integracja kontroli urządzeń
  • Ochrona danych firmowych kopiowanych na wymienne urządzenia pamięci masowej i na płyty.

Korzyści

Kompleksowa ochrona użytkowników końcowych
Chroni wszystkie komputery użytkowników końcowych przed niebezpieczeństwami zagrażającymi systemom, danym, poczcie elektronicznej, witrynom oraz sieciom komputerowym.
Oszczędność czasu związana z zarządzaniem zabezpieczeniami
Zarządzanie całością ochrony z poziomu jednej scentralizowanej konsoli. Istnieje możliwość połączenia z innymi produktami firmy McAfee i firm trzecich. Dzięki temu zwiększa się widoczność zagrożeń oraz skraca czas reakcji.
Niższe koszty
Konsolidacja wysiłków na rzecz bezpieczeństwa użytkowników końcowych i danych przez użycie zintegrowanych rozwiązań jednego dostawcy, co wzmacnia ochronę przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów.
Szybkie i proste wdrożenia
Włącznie zwiększonej ochrony bez opóźnień. Pakiet Endpoint Protection Suite jest zintegrowany z platformą McAfee ePolicy Orchestrator (ePO), która umożliwia wdrażanie zabezpieczeń przy użyciu jednego agenta.

Produkty podobne:

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies