McAfee SaaS Endpoint Protection

McAfee SaaS Endpoint Protection

 
 
Pełna ochrona stacji roboczej

Ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym oraz zapora na poziomie stacji roboczej, a także automatyczne aktualizacje i portal zarządzania przez Internet udostępniany przez firmę McAfee — nie ma więc potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu ani oprogramowania.

 

Niższy koszt eksploatacji
Dzięki udostępnianej przez nas infrastrukturze zarządzania Security-as-a-Service (SaaS) nie ma potrzeby zatrudniania informatyków specjalnie do utrzymywania poziomu bezpieczeństwa, ani kupowania dodatkowego oprogramowania, sprzętu lub pomocy technicznej do zarządzania zabezpieczeniami.

Wszechstronna ochrona
Blokowanie wirusów, programów szpiegujących, ataków typu „phishing” i ataków hakerów, bezpieczne przeglądanie witryn internetowych dzięki technologii SiteAdvisor — to wszystko w jednym, zintegrowanym rozwiązaniu.

 

 

Uproszczone zarządzanie
Scentralizowane instalowanie, konfigurowanie, tworzenie raportów, aktualizowanie i zarządzanie grupami za pomocą łatwo dostępnej internetowej konsoli Security Center.

Szybkie wdrożenie
Bez względu na lokalizację użytkowników wystarczy wysłać im wiadomość e-mail z dostosowanym łączem instalacyjnym w celu przeprowadzenia szybkiego wdrożenia przez Internet, co pozwala użytkownikom na podłączenie się i korzystanie z ochrony. Dostępne są również dodatkowe opcje instalacji: typu „push” oraz bez udziału użytkownika.

 

Ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i reklamowym
Aktywnie wykrywa i blokuje wirusy, oprogramowanie szpiegujące i reklamowe oraz inne potencjalnie niepożądane programy, zanim zdołają się zainstalować i naruszyć bezpieczeństwo stacji roboczych, laptopów i serwerów.

Zapora na poz. stacji roboczej
Zabezpiecza stacje robocze za pomocą zintegrowanej zapory, blokuje niepożądane połączenia internetowe przychodzące lub wychodzące z komputerów, nie dopuszcza hakerów i złodziei tożsamości do firmy.

Bezpieczne wyszukiwanie
Włączenie ochrony zapewnianej przez program McAfee SiteAdvisor® na komputerach wszystkich użytkowników pozwala zabezpieczyć ich przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Podczas przeglądania lub wyszukiwania stron internetowych przez pracowników oznaczone kolorami oceny bezpieczeństwa programu SiteAdvisor ostrzegają ich przed potencjalnie szkodliwymi witrynami, zanim klikną adres URL.

 

Copyright © by Miecznet 2001 - 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone  | Polityka Cookies